Jesteśmy ambasadorem portalu DzisPomagam.pl

Z przyjemnością informuję, że Agencja Redakcyjna DOBRZE NAPISANE została ambasadorem portalu DzisPomagam.pl.

Ambasador, czyli kto?

Naszą rolą będzie wspieranie propagowanych przez serwis akcji charytatywnych poprzez pisanie artykułów na potrzeby portalu. Oczywiście non profit. Chcemy dzielić się swoim potencjałem, przyczyniając się choć w niewielkim stopniu do pomocy innym – co obok rozwijania kompetencji, rzetelności i uczciwości jest fundamentem naszych działań.

Dlaczego DzisPomagam.pl

To świetna inicjatywa, warta nagłośnienia. Portal pokazuje, że pomoc to nie tylko wolontariat czy wrzucanie pieniędzy do puszek. Podpowiada, jak pomagać na inne sposoby, również wtedy, gdy nie ma się nadmiaru czasu czy gotówki; pokazuje, dlaczego warto to robić i udostępnia kalendarz wydarzeń charytatywnych.

Gdy nie masz pieniędzy

Można wejść na odpowiednie strony, by poklikać i w ten sposób dołożyć się do ciepłego posiłku dla dziecka, albo wyjść z domu i wziąć na spacer psa ze schroniska. Bardziej aktywni mogą uczestniczyć w biegu charytatywnym i w ten sposób wspomóc wybrany cel.

Możesz oddać też cząstkę siebie – dosłownie – przekazując swoje warkocze odpowiednim fundacjom, pomożesz dorosłym i dzieciom po chemioterapii.

Gdy nie masz czasu

Jeśli macie fundusze, ale brakuje Wam czasu, to pomóżcie, nie wstając z kanapy. Dzięki wirtualnej adopcji lub zakupowi wirtualnego indeksu Akademii Przyszłości umożliwicie edukację jakiemuś potrzebującemu wsparcia zdolnemu dziecku. Jeśli Waszą miłością są zwierzęta, to nic nie stoi na przeszkodzie, by wysłać paczkę do schroniska.  Lubicie shopping online? Robiąc zakupy, zerknijcie najpierw na aukcje charytatywne lub kupujcie w swoim ulubionym sklepie poprzez FaniMani.pl.

Pomaganie jest proste

Na pewno na stronie DzisPomagam.pl każdy znajdzie coś dla siebie. A śledząc profile w social media (facebook.com/DzisPomagamtwitter.com/DzisPomagaminstagram.com/DzisPomagam), będziecie na bieżąco z ważnymi i ciekawymi akcjami charytatywnymi. Nie zapomnijcie też zerkać do kalendarza wydarzeń charytatywnych na dzispomagam.pl/eventy/.

Serdecznie polecam!

DzisPomagam.pl