redakcja tekstu

Redagujemy MONOGRAM MAGAZINE – pierwszy na polskim rynku wydawniczym tak prestiżowy periodyk

Z przyjemnością informujemy, że powierzono nam zadanie redakcji językowej i korekty końcowej pierwszego w Polsce luksusowego pisma lifestylowego MONOGRAM MAGAZINE.

Naszą rolą jest zadbanie o każdy detal publikowanych tekstów: opracowanie tekstu pod względem stylistycznym, gramatycznym, logicznym; zadbanie o spójność strukturalną, językową, właściwy ton, uporządkowanie pod względem przejrzystości i komunikatywności; sprawdzenie poprawności ortograficznej, gramatycznej i interpunkcyjnej po składzie graficznym.

Zamierzeniem zespołu redakcyjnego jest stworzenie jedynego w swoim rodzaju pisma, które stanie się synonimem elegancji, najwyższej jakości oraz prestiżu. Monogram to lifestyle w najbardziej wyrafinowanej odsłonie, niepowtarzalne doświadczenie dla czytelników o wyszukanych gustach i najwyższych oczekiwaniach – czytamy na stronie magazynu.

Na najwyższej jakości papierze publikowane będą starannie wyselekcjonowane treści. W twardej, eleganckiej oprawie znajdą się najpiękniejsze fotografie i unikatowe artykuły.

Na czytelników czekają działy: Dom mody, Klub, Towarzystwo podróżnicze, Sztuka projektowa, Architektura, Instytut kultury

Zapraszamy do lektury już wkrótce
www. monogram-mag.com