teksty na www

Teksty na WWW dla AUTO SERWIS D. K. Koperscy M. Mastalerz

pisanie tekstów

teksty na WWW

Gdy auto odmawia posłuszeństwa i potrzebna jest natychmiastowa fachowa pomoc, liczy się czas. Dlatego w realizacji tego zlecenia postawiliśmy na konkrety.

Teksty na stronę internetową dla AUTO SERWIS D. K. Koperscy M. Mastalerz są z założenia krótkie, pozbawione marketingowych chwytów, bo ich zadaniem jest szybkie poinformowanie klienta o usługach. Oczywiście nie zapomnieliśmy o pozycjonowaniu w wyszukiwarkach i odpowiednich słowach kluczowych.

Oto nasza najnowsza realizacja: http://autoserwisminsk.pl/

 

Zakres wykonanych usług dla Auto Serwis Koperscy:

– opracowanie zakładek,

– opracowanie haseł na headery,

– napisanie tekstów na WWW,

– optymalizacja treści pod kątem pozycjonowania,

– korekta tekstów [końcowa po publikacji strony w sieci].

 

Zawsze dbamy też o poprawność językową, niestety w tym przypadku mieliśmy pewien kłopot z zapisem nazwy firmy. Choć poprawny jest jedynie zapis łączny: AUTOSERWIS, HYDROCENTRUM, musieliśmy pozostawić pisownię rozdzielną: AUTO SERWIS, HYDRO CENTRUM. Dlaczego? Tworzenie strony WWW było ostatnim etapem działań marketingowych i zarówno zarejestrowana nazwa w urzędzie, jak i wszystkie pozostałe materiały zawierały już pisownię rozdzielną… zmiana wiązałaby się z gigantycznymi kosztami, więc niestety błąd zapisu musi pozostać.

Pewnym usprawiedliwieniem może być zasada licencja poetica… trochę naciągane to tłumaczenie, ale załóżmy dla wyjątku i z przymrużeniem oka, że wymyślanie nazw firm też zakłada pierwiastek wolności twórczej.

A na poważnie, jest to doskonały przykład na to, jak ważne jest zadbanie o językowy wizerunek firmy. Dlatego zarówno tym, którzy mają gotową stronę WWW swojego biznesu, jak i wszystkim tworzącym nową witrynę, polecamy naszą usługę: AUDYT STRON WWW, która obejmuje: aktualizację treści i grafiki, optymalizację pod kątem SEO, korektę językową.

Jesteś zainteresowany podobną usługą? Zapraszamy do kontaktu!