korekta językowa

Album Filharmonii Szczecińskiej – niezwykła współpraca

Odkąd nowy gmach Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie w 2015 roku został uhonorowany prestiżową nagrodą im. Miesa von der Rohe, nazywany jest architektoniczną ikoną Europy i bezapelacyjnie stanowi obecnie najbardziej rozpoznawalny obiekt z Polski. 

korekta tekstu

O procesie jego powstawiania opowiada niezwykły album 4dimensionHarmony z fenomenalnymi fotografiami Radka Kurzaja. Dwudziestego drugiego lutego miała miejsce premiera publikacji.

Ponad 100 niezwykłych fotografii wzbogaconych wypowiedziami muzyków, pracowników, melomanów oraz szczecinian pokazuje, jak na przestrzeni trzech lat rodził się jeden z najciekawszych budynków Europy.

 

korekta tekstu

Dlaczego o tym piszemy?

Z ogromną satysfakcją współpracowaliśmy przy jego powstawaniu w zakresie koordynacji tłumaczeń językowych [na język angielski i niemiecki], korekty językowej przed składem graficznym i korekty końcowej przed drukiem.

Współudział w tym projekcie to dla nas ogromny zaszczyt i piękne wyzwanie.

 

filharmonia 1

 

4_dimensionharmony3

*Zamieszczone w tym poście fotografie albumu pochodzą ze strony: Exspace / fot. Urszula Kałużna, Fotopolis.pl, Culture.pl

 

Opinia klienta na temat współpracy przy projekcie:

Polecam współpracę z panią Natalią Dąbrowską reprezentującą Agencję Redakcyjną Dobrze Napisane w zakresie korekty językowej – z tej usługi korzystałam przy realizacji prestiżowego albumu. Rzetelność, terminowość, serdeczna relacja w klimacie dobrze pojętego dialogu i tematycznej dyskusji, zaangażowanie – to określenia, które przychodzą mi na myśl, kiedy chcę opisać nawiązaną współpracę. Jestem bardzo zadowolona.

 

Zakres usług:

– korekta językowa tekstów przed składem,

– korekta językowa całej publikacji po składzie DTP,

– koordynacja tłumaczeń językowych i korekty w językach obcych.

 

Jeśli jesteś zainteresowany podobną usługą – zapraszamy do współpracy!