korekta tekstu

Redakcja i korekta książki „Upadek”

 

korekta tekstu

korekta książki

„Upadek: Objawienie Proroctwa” Arkadiusza Mielczarka to I tom epickiej trylogii z gatunku dark fantasy o końcu świata i walce o resztki tego, co w nim ważne.

Wymyślne nazwy, imiona, nazwiska, pseudonimy, fikcyjny język, dziesiątki wątków, dygresji, różne typy narracji… do tego ultrakrótki czas realizacji zlecenia.

Pierwszy raz wzięliśmy na warsztat powieść tego gatunku, więc był to ogrom pracy, ale i wielka nauka.

Książka jest już w sprzedaży, serdecznie polecamy!

Zakres prac:

– redakcja językowa,

– korekta przed składem.

Opinia klienta:

„Współpraca z Agencją układała się wzorowo. Korektorki zaangażowały się w pracę z pasją, która zaskoczyła nawet mnie, skromnego autora,  gdyż ograniczały się nie tylko do pracy z tekstem, ale motywowały mnie do dalszej pracy. Godne podziwu zaangażowanie w drobiazgi, które mi wydawały się nieistotne, a które podniosły czytelność tekstu, na zawsze zostanie w mojej wdzięcznej pamięci. Sugestie, opinie nawet wykraczające, jak mi się wydaje, poza zakres korekty, były wartością dodaną. Polecam każdemu pracę z Agencją Dobrze Napisane i Paniami Korektorkami. Ja nie mam zamiaru pracować z nikim innym. Za nic!”

Opis powieści

„Potężne Imperium Talladuriańskie chyli się ku upadkowi. Objawiono proroctwo zapowiadające zniszczenie świata. Pojawia się pierwszy znak potwierdzający prawdziwość przepowiedzianej zagłady. Szept, który zmienia ludzi w szaleńców pożądających ludzkiego mięsa i krwi. Wybuchają wojny na tle religijnym i wyzwoleńczym… Imperium staje w ogniu…”.[źródło opisu: Wydawnictwo Westgraph 2015]

Wsparcie projektu

Każdy może wesprzeć ten projekt i… stać się bohaterem tomu trzeciego! Szczegóły dotyczące nagród dla darczyńców znajdują się pod linkiem: https://wspieram.to/upadek2

Jeśli jesteś zainteresowany podobną usługą – zapraszamy!